Poligrafia

Kalendarze 2017

Już są! Kalendarze na 2017 rok. Książkowe, biurkowe, ścienne i planszowe. Dodatkowo notesy, zestawy piśmienne i karty świąteczne.  Do każdego kalendarza oczywiście wykonamy dla Państwa indywidualny projekt nadruku, okładki lub cały kalendarz od podstaw.

Kalendarze 2017

Druk wielkoformatowy

Mutoh druk wielkoformatowyOferujemy wydruki do 1,6 m szerokości i dowolnej długości (do 50m). Pracujemy na nowoczesnych maszynach Mutoh. Do druku wykorzystujemy ploter eko-solventowy ValueJet 1614 współpracujący z ploterem tnącym SC-1650 PRO.

Druk Cyfrowy

Druk cyfrowy Katowice - Druk niskonakładowy na nowoczesnej maszynie XEROX 700. Rewelacyjna rozdzielczość 2400 dpi. Krótkie terminy. Wykonujemy również skanowanie i kolorowe odbitki kserograficzne.

Wizytówki

 

WizytówkiWizytówka jest oznaką elegancji, tak jak „mała czarna” na bankiecie. Równocześnie jest ona świetną reklamą, dlatego warto zadbać o to, aby reprezentowała nas jak najlepiej. Liczą się jej wygląd, treść, styl. Drobna inwestycja w wizytówki, może się zwrócić w ciągu kilku minut!

Naklejki

Naklejki wycinaneNaklejki z folii lub papieru - na opakowania, ekspozytory, na produkty lub samoprzylepne wizytówki. Mogą zawierać niezbędne informację lub reklamę firmy.

Plakaty

Plakat reklamowy jest jedną z najskuteczniejszych form reklamy. Reklamy w TV można wyłączyć, gazet nie czytać, ale trudno chodzić po mieście z zamkniętymi oczami. A nasz mózg jest tak skonstruowany, że bezwiednie czyta treści które widzi przed oczyma. Jedynym warunkiem skuteczności reklamy jest po prostu wyjście z domu. Informacje płynące z plakatów są odbierane niezależnie od woli odbiorcy.

Papier firmowy

Jeśli zachodzi potrzeba wysłania listu lub oferty drogą pocztową Papier Firmowy okazuje się nieocenioną formą reklamy i rekomendacji naszej firmy.

Opakowania

Interesująco zaprojektowane, zwracające uwagę pudełko oraz opakowanie budzą ciekawość tego co w sobie kryją. Są one też pierwszą formą kontaktu z obdarowywanym lub Klientem, dlatego tak ważne jest aby było efektowne.

Teczki

W sytuacji gdy często zachodzi potrzeba złożenia oferty drukowanej teczki ofertowe są doskonałą formą prezentacji firmy. Teczki ofertowe to atrakcyjność i prestiż, ale przede wszystkim poprawa wizerunku oferenta.

 

Foldery

Folder reklamowy to najbardziej efektywna forma kontaktu z klientem oraz budowania pozytywnego wizerunku firmy. To właśnie folder jest materiałem, który zostając u klienta potrafi podtrzymać dobre wrażenie wywarte podczas spotkania oraz dostarczyć rozmówcy dodatkowych informacji o ofercie firmy.

Ulotki

Ulotka jest narzędziem marketingowym, ale także informacyjnym o powszechnym zastosowaniu w reklamie. Należy do druków drobnych, a charakterystyczną jej cechą jest niewielka objętość tekstu.

Karty firmowe / kalendarzyki

Doskonałe jako karty rabatowe, wizytówki firmowe i kalendarzyki.

O nas

Jeśli poszukujesz drukarni, która drukuje na wysokim poziomie, w umówionym terminie i za rozsądne pieniądze, serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty druku.