Papier firmowy

Jeśli zachodzi potrzeba wysłania listu lub oferty drogą pocztową Papier Firmowy okazuje się nieocenioną formą reklamy i rekomendacji naszej firmy.

Elegancki i przejrzysty papier firmowy dobrze świadczy o naszej firmie a krótka informacja na temat firmy lub branży w jakiej pracujemy staje się krótka wizytówką naszej działalności.

Papier firmowy jest produktem, który bardzo korzystnie wpływa na postrzeganie organizacji, zarówno w jej środowisku wewnętrznym, czyli przez pracowników, jak i w środowisku zewnętrznym, do którego należą: klienci, adresaci i odbiorcy prowadzonej przez Państwa działalności. Papier firmowy pozwala na przygotowanie profesjonalnie wyglądających dokumentów. Może również znaleźć zastosowanie, jako dobrze się sprawdzająca formuła druku informacyjnego.

Proponowany papier firmowy jest drukowany na gładkim papierze offsetowym białego koloru o gramaturze 90. Istotne z punktu widzenia przydatności w firmie jest to, że można go używać do drukarek atramentowych, ale także i laserowych.

Uważaj! Nie daj się nabrać kupując okazyjnie papier firmowy u niesprawdzonych dostawców lub na allegro! Sprawdź technologię jego wytwarzania. Wiele okazyjnych ofert to papiery drukowane techniką stałoatramentową lub laserową. Papiery takie wyglądają nie gorzej od drukowanych offsetowo, ale nie nadają się do wykorzystania w drukarkach laserowych. Pod wpływem ciepła z drukarek laserowych albo kserokopiarek (ponad 100 stopni Celsjusza) nadruk się topi, wchłania i rozmywa na papierze. Można nim uszkodzić elementy grzewcze drukarek laserowych i kserokopiarek!