Teczki

W sytuacji gdy często zachodzi potrzeba złożenia oferty drukowanej teczki ofertowe są doskonałą formą prezentacji firmy. Teczki ofertowe to atrakcyjność i prestiż, ale przede wszystkim poprawa wizerunku oferenta.

 

 

 

Teczki ofertowe łączą w sobie dwie bardzo istotne z biznesowego punktu widzenia cechy: funkcjonalność i elegancję. Są doskonałą, estetyczną formą prezentacji, pozwalającą na umieszczenie znaków firmowych, danych teleadresowych itd.

Teczki ofertowe, które Państwu proponujemy są idealnym połączeniem reklamy i porządku. Dzięki nim łatwiejsze staje się składanie i segregowanie dokumentów, które mamy zamiar przedstawić klientom. Teczki mają standardowy wymiar, umożliwiający zmieszczenie w nich dokumentów o formacie A4. Odpowiednia sztywność i względy estetyczne sprawiają, że są niezbędnym produktem w kontakcie z każdym klientem.

Jakie teczki wykonujemy?

  • Wykonujemy projekty teczek jedno- i dwustronnych.
  • Drukujemy w pełnym kolorze (CMYK) lub z zastosowaniem unikatowych kolorów PANTONE
  • Drukujemy na wysokiej jakości papierze kredowym (mat lub błysk) o gramaturze do 350g
  • Oferujemy uszlachetnienie folią matową, błyszczącą lub lakierem wybiórczym.
  • Teczki posiadają miejsce na wizytówkę, biznes kartę lub kalendarzyk
  • Teczka może posiadać grzbiet, dzięki czemu można swobodnie pomieścić większą ilość dokumentów.

Cena

Cena projektu i druku teczki uzgadniana jest indywidualnie w zależności od nakładu pracy oraz od Twoich oczekiwań. Druk wycenimy znając takie szczegóły jak: ilość kolorów, nakład, nadruk jedno lub dwustronny, gramatura papieru, uszlachetnienia.

Wykrojnik

Oferujemy kilka ciekawych kształtów teczek, jednak zawsze jesteśmy otwarci na nowe pomysły. Dlatego w zależności od Twoich oczekiwań możemy zaprojektować teczkę w oparciu o istniejący wykrojnik lub zaprojektować i wykonać coś zupełnie nowego.