Długopisy

Naszą specjalizacją są długopisy, które stały się bardzo popularną i powszechną formą reklamy. 

 

Długopis Senator

 

 

Często są one nie tylko efektowne, ale przede wszystkim praktyczne. Propozycji jest wiele, tak jak wiele jest modeli, kolorów, materiałów, z których się je wykonuje. Można na nich drukować lub grawerować wszelkiego rodzaju napisy, o różnym kroju czcionek lub logo firmy.

 

dlugopis

 

Wydawać by się mogło, że długopis jest czymś tak niewielkim, że nie warto w biznesowych kontaktach poświęcać mu zbyt wiele uwagi. Jednak, nic bardziej mylnego! Wszystkie poważne kontrakty, umowy są podpisywane albo długopisami albo piórami. Poza tym, bez kartek i długopisów biurowa rzeczywistość stałaby się marna, nawet w panującej dobie komputerów. Długopisy mogą być bardziej lub mniej fikuśne i fantazyjne. Przybierają coraz ciekawsze kształty.

 

 Długopis plastikowy

 

Szeroko dostępne są też wzory tradycyjne, na przykład z eleganckimi srebrnymi elementami ozdobnymi lub z trójwymiarowym logo firmy albo innym symbolem, który umieszcza się na szczycie długopisowej główki. Wybór kolorystki i kroju czcionek jest bardzo szeroki i umożliwia dobranie odpowiedniego rodzaju, tak aby identyfikacja z firmą, którą reprezentujemy była zgodna i przebiegała bez zakłóceń, czyli nie pozostawiała żadnych wątpliwości potencjalnym klientom.

 

dlugopis

 

W naszej ofercie znajdują się długopisy kliku producentów od praktycznych biurowych piśmideł za grosze do prestiżowych długopisów, piór a także ekskluzywnych kompletów upominkowych. Oferujemy także ołówki, od zwykłych ołóweczków do których niezbędna jest klasyczna temperówka czy jak niektórzy mówią strugaczka do ołówków automatycznych lub w komplecie z piórem lub długopisem. Wspomnijmy również o piórach kulkowych, pisakach, mazakach, zakreślaczach itp.

 

pióro

 

Wybieranie długopisów na podstawie zdjęć w internecie może być zajęciem trudnym i zdradliwym, dlatego dysponujemy wzorami ponad 300 różnych długopisów, które można przymierzyć do ręki, sprawdzić jak piszą i jak wyglądają ich prawdziwe kolory. Zadzwoń i poproś o bezpłatną, niezobowiązującą prezentację. Dla każdego zainteresowanego klienta mamy drobny upominek.

 

Ołówek

 

Katalog online:
Galeria długopisów Viva

 Najnowsze katalogi firm Parker, Waterman, Quill, Rotring oraz Paper Mate do pobrania:

Katalog Parker 2012 Katalog Waterman 2012 Katalog Quill 2012 Katalog Rotring 2012 Katalog Paper Mate 2012