Systemy wystawiennicze

Tablice reklamowe

Tablice reklamowe to jedna z najbardziej popularnych form reklamy, występująca jako element wolno stojący lub wiszący na elewacji budynku lub zawieszony na specjalnej konstrukcji nośnej. Najczęściej tablice wykonuje się z płyt PCV lub blach stalowych ocynkowanych, na które nakleja się wcześniej wydrukowaną lub wyciętą na ploterze grafikę.

Tablice reklamowe wykonujemy z płyt PCV o grubości od 2 do 10 mm lub blachy ocynkowanej. Grafikę drukujemy specjalnymi ekosolwentowymi farbami, które są odporne na każde warunki atmosferyczne, co zapewnia wyjątkową długotrwałość.

Na podkład z PCV nanoszona jest folia matowa lub błyszcząca, drukowana w technologii solventowej. Stosowane przez nas wysokiej jakości farby, pozwalają na przedłużenie żywotności tej formy reklamy do kilku lat bez widocznych ubytków.

Dla zabezpieczenia, na płyty PCV możemy zastosować laminowanie, które dodatkowo wzmocni tablicę i uodporni ją na działanie promieni UV oraz czynników atmosferycznych.

Ścianki wystawiennicze

Ścianki to jeden z najpopularniejszych systemów do prezentacji dużych powierzchni grafiki reklamowej. Niezawodny i sprawdzony produkt na wystawy, targi oraz ekspozycje POS. Zapewnia ekskluzywny wygląd, łatwy i szybki montaż, mobilność, uniwersalne zastosowanie. Doskonale spełniają swoją rolę na konferencjach, prezentacjach, targach, promocjach itp. 

Wyklejanie folii

Zajmujemy się projektowaniem grafiki oraz oklejaniem witryn. Proponujemy zastosowanie folii jednokolorowych do tworzenia napisów, wydruków pełno kolorowych, wycinanych po dowolnym obrysie lub wydruków wielkoformatowych do prezentacji całościowych grafik. W zależności od potrzeb klienta i projektu grafika może być wykonana z:

 • folii ploterowej
  Ploterowe wycinanie grafiki z folii. Napisy i kształty wycięte ploterem tnącym z kolorowej folii.

 • wyklejanie folią (druk solwentowy)

  grafiki wydrukowane na folii charakteryzują się dużym wysyceniem barw.

 • folia okienna One Way Vision (druk solwentowy)
  OWV to specjalny rodzaj folii samoprzylepnej, stosowanej na szyby. Folia ta przypomina siatkę.

 • folii mlecznej do dekoracji szkła – efekt mrożonego szkła
  rodzaj folii przypominający fakturę mrożonego lub piaskowanego szkła, daje ona efekt mlecznej szyby.

 • folii odblaskowej, fluorescencyjnej i witrażowej

X-Banner

X banner to tani i praktyczny stojak reklamowy X - banner 180 x 80cm, popularnie nazywany pajączkiem. X - baner wykonany jest na bazie lekkiej aluminiowej konstrukcji w kolorze czarnym. Stojak posiada możliwość regulowania wielkości montowanej grafiki. Zastosowanie metalowych oczek daje możliwość stosowania kilku grafik na jednym systemie i ich łatwą wymianę w miarę potrzeb. Doskonale sprawdza się jako forma promocji na imprezach targowych, w sklepach, na szkoleniach i w wielu innych sytuacjach gdzie potrzebne jest przekazanie treści reklamowej w wyjątkowy i wyraźny sposób.