Roll-upy

Roll-upRoll-up’y stanowią wyjątkowo elegancki i charakteryzujący się nowoczesnym designem system. Są niezwykle szybkie i łatwe w montażu. Zapewniają doskonałą wizualizację firmy lub produktu oraz wspierają promocje. 

Roll-up umożliwia łatwą i szybką wymianę grafiki, a także możliwość dopasowania jej wielkości do indywidualnych potrzeb. Po zakończonej prezentacji, grafika zamykana jest w poręcznej kasecie tak, aby nie uległa uszkodzeniu podczas transportu i przechowywania. Każdy stojak reklamowy pakowany jest w oddzielny pokrowiec. Roll-up jest powszechnie stosowany podczas różnego rodzaju konferencji, targów, spotkań promocyjnych i wystaw.Ten nowoczesny system reklamowy charakteryzuje się konstrukcją w postaci aluminiowego stelaża z zamocowaną na nim grafiką, wydrukowaną na odpowiednim materiale. Lekka i bardzo prosta w montażu konstrukcja tego urządzenia pozwala na łatwy transport i wielokrotne wykorzystanie.

W naszej ofercie znajdują się roll-up jednostronne i dwustronne w rozmiarach 85×200cm, 100×200cm oraz 120x200cm. Oferujemy wydruk grafiki w rozdzielczości 720 dpi na polipropylenie nieprzepuszczającym światła BLOCK OUT 240 mikronów.

Trwała i lekka konstrukcja wykonana z aluminium anodowanego posiadająca dwie nóżki stabilizujące. Roll Up umożliwia montaż każdego materiału o gramaturze do 450g.

W trakcie transportu wydruk zwijany jest wewnątrz aluminiowej kasety i tam pozostaje całkowicie bezpieczny i gotowy do prezentacji. Dodatkowo złożony Roll Up pakowany jest w torbę z dodatkową grubą wkładką filcową oraz z 3-ma uchwytami zapewniającą jego ochronę oraz łatwość transportu.

 

 

Cennik druku cyfrowego i wielkoformatowego

pobierz cennik - druk cyfrowy i wielkoformatowy

Agencje reklamowe prosimy o kontakt w celu uzyskania cennika dla agencji.

 

 

roll-up torbaroll-up kasetarollup torba