X-Banner

X banner to tani i praktyczny stojak reklamowy X - banner 180 x 80cm, popularnie nazywany pajączkiem. X - baner wykonany jest na bazie lekkiej aluminiowej konstrukcji w kolorze czarnym. Stojak posiada możliwość regulowania wielkości montowanej grafiki. Zastosowanie metalowych oczek daje możliwość stosowania kilku grafik na jednym systemie i ich łatwą wymianę w miarę potrzeb. Doskonale sprawdza się jako forma promocji na imprezach targowych, w sklepach, na szkoleniach i w wielu innych sytuacjach gdzie potrzebne jest przekazanie treści reklamowej w wyjątkowy i wyraźny sposób.

Oferujemy wydruk z fotograficzną rozdzielczością 720 dpi. Zastosowanie techniki wydruku solwentowego jest gwarancją wysokiej jakości i trwałości wydruku. Jednocześnie ta technika daje nam możliwość wydruków w pełnej gamie kolorystycznej.

Grafika do stojaka drukowana jest na materiale blockout 610g. To mocna tkanina z tworzywa sztucznego wykonana w technologii powlekanej i przeznaczona do produkcji stojaków reklamowych. Tkanina nie odkształca się a jej delikatnie błyszcząca powierzchnia dodatkowo podkreśla elegancki wygląd zadrukowanej grafiki.

Możemy wyprodukować stojak z przesłanego projektu jak również projektujemy reklamy od podstaw.

x-banner