torba reklamowa

EKOLOGICZNE TORBY Z NADRUKIEM JAKO IDEALNY NOŚNIK REKLAMY


Torby bawełniane z własnym nadrukiem to popularne, atrakcyjne i tanie gadżety marketingowe. Torba z nadrukiem jest nie tylko funkcjonalna, ale także przyciąga wzrok. Dzięki temu staje się idealnym nośnikiem nowoczesnej reklamy. Wysokiej jakości ekologiczne torby z nadrukiem to doskonałe rozwiązanie dla Ciebie i Twoich klientów.

Bawełniana torba z recyklingu - fakty

Wygodna, lekka i poręczna torba z ciekawym nadrukiem to dodatek, który uwielbia większość osób. Doskonale sprawdzają się jako zamiennik foliowych toreb, które szybko się niszczą oraz są nieprzyjazne dla środowiska.

Bawełniane torby z personalizowanym nadrukiem przyciągają wzrok, a wykonanie z wysokiej jakości materiałów zapewnia, że posłużą przez długi czas. Moda na eko dodatki sprawiła, że bawełniane torby na ramię to coraz chętniej wybierany nośnik reklamy. Nic w tym dziwnego. Badania mówią, że torbę z nadrukiem zobaczy aż około 240 osób. Cena za tak liczną grupę odbiorców jest naprawdę niewielka, dlatego wiele przedsiębiorstw wykorzystuje bawełniane torby reklamowe planując swoje działania marketingowe i budując PR.

Ekologiczne inicjatywy są obecnie wspierane przez szerokie grono odbiorców. To sprawia, że reklama musi dopasować się do oczekiwań współczesnych konsumentów, którzy uwielbiają konsumpcjonizm, ale jednocześnie uwielbiają dostawać prezenty. Torby reklamowe z nadrukiem to sposób na zaprzestanie produkcji tak dużej ilości śmieci, ale podarowanie prezentu, który sprawi radość, będzie modnym i praktycznym dodatkiem, ale także “chodzącą reklamą”.

torby bawełniane reklamowe z nadrukiem


Jakie są funkcje reklamy?

Reklama i związane z nią gadżety reklamowe powinny spełniać trzy główne funkcje: informowanie, nakłanianie i przypominanie. Jak ekologiczne torby z nadrukiem je realizują?

Informowanie

Ekologiczna torba z personalizowanym nadrukiem to idealny sposób, aby wykorzystać logo marki, cytat czy grafikę. Oryginalne kształty, wzory i kolory przyciągają uwagę. Dzięki temu informują otoczenie o istnieniu danego przedsiębiorstwa. Ciekawski wzrok przechodniów z pewnością zatrzyma się na ciekawym projekcie, a dzięki temu zasieje w podświadomości informacje o istnieniu firmy, sklepu czy instytucji.

Nakłanianie

Eko torby bawełniane to modny dodatek, który sprawdza się w wielu przypadkach. Wiele osób chętnie wybiera bawełniane torby na zakupy, nosi w nich jedzenie do pracy, a niektórzy uwielbiają je używać na co dzień.

Torba reklamowa pełni jednak nie tylko funkcje ciekawego i funkcjonalnego gadżetu, ale także realizuje zasadę, jaką jest wybieranie tego, co wybrali inni. Wiele osób, gdy nie wie, na co się zdecydować, wybiera ofertę, produkt czy firmę, która ma więcej pozytywnych opinii lub tę, która została polecona przez znajomego. Podarowanie torby z nadrukiem jednej osobie oznacza więc inwestycję, jaką jest pozytywne kreowanie swojego wizerunku wśród wielu osób, wykorzystując np. autorytet.

Przypominanie

Torba bawełniana z własnym nadrukiem często jest stale w eksploatacji. Dzięki temu osoba, która z niej korzysta, patrzy na nią, podświadomie przypominając sobie kiedy, kto i gdzie ją podarował czy jakie emocje temu towarzyszyły.

Przypominanie to jedna z trzech funkcji reklamy, którą skutecznie realizuje nawet tak tani gadżet, jak ekologiczna torba z recyklingu. Ponadto wybór materiałowej torby zamiast plastikowej wzmacnia w odbiorcy pozytywny wizerunek samego siebie, a przez to także wpływa na optymistyczne postrzeganie działań przedsiębiorstwa.


Czy faktycznie warto inwestować w ekologiczne torby reklamowe?

Recykling, zero waste, segregacja śmieci itp. to głośne tematy, które często wzbudzają skrajne emocje. Z całą pewnością wszechobecny plastik należy zastępować ekologicznymi rozwiązaniami. Co więcej, materiałowe torby są bardzo modne.

Możliwość nadruku logo firmy, spełnianie funkcji reklamy, a co więcej jednorazowy wydatek przekonują wielu świadomych przedsiębiorców, którzy wolą przeznaczyć pieniądze na oryginalny produkt, będący doskonałą wizytówką firmy, a jednocześnie cieszący klientów. Wiele dostępnych rozmiarów, bogata kolorystyka i wykonanie nadruku pod specjalne zamówienie to zdecydowanie cechy, które przekonują, że ekologiczne torby z nadrukiem to idealny nośnik reklamy.