DRUKARNIA CHORZÓW

Nasza drukarnia w Chorzowie posiada już 15 lat doświadczenia. Pracujemy na nowoczesnych prasach drukarskich, które umożliwiają wydruk na papierze o wysokiej gramaturze. Ponadto zapewniamy błyskawiczną realizację zleceń, dopasowaną do oczekiwań i wymagań. Specjalnie dla Ciebie stworzymy profesjonalne wydruki cyfrowe ulotek, wizytówek, banerów, roll’upów, folii reklamowych i innych systemów reklamowych. Druk cyfrowy oprócz niesamowitych możliwości daje również dużo oszczędności. Nowoczesne sprzęty i innowacyjne rozwiązania stosowane w naszej drukarni cyfrowej w Chorzowie to idealny sposób, aby zrealizować różne projekty.

Drukarnia cyfrowa Chorzów

Druk cyfrowy Adatto w Chorzowie to z perspektywy czasu idealne rozwiązanie dla każdego przedsiębiorstwa, szkoły, urzędu, ale także dla klientów indywidualnych. Oferujemy druk cyfrowy bezpośrednio z pliku i kserowanie przyniesionych materiałów w różnych formatach.  Ocenimy jakość plików, w razie konieczności zaproponujemy poprawki oraz sprawnie wykonamy wydruk nawet dużej ilości kopii. W zależności od potrzeb w naszej drukarni cyfrowej Adatto Chorzów oferujemy wydruk na różnego rodzaju materiałach, np. na papierze ozdobnym, folii samoprzylepnej, kalkach technicznych itd.

Oklejanie drzwi, witryn i szyb biurowych Chorzów

Cyfrowa jakość druku to doskonały sposób na stworzenie unikalnych folii reklamowych, które można zastosować jako oklejanie okien, szyb, witryn i drzwi. Eleganckie, nowoczesne i designerskie folie reklamowe mogą pełnić nie tylko funkcje marketingowe, ale także praktyczne. Oklejone drzwi czy szyb lokali usługowych i biur przyciągną uwagę, zachęcą do wejścia, ale oddzielą również wnętrze od wzroku przechodniów. W naszej drukarni cyfrowej w Chorzowie zajmujemy się reklamą i drukiem cyfrowym od wielu lat. Stale rozwijamy nasz park technologiczny. Nowością jest możliwość stosowania folii One Way Vision, które idealnie sprawdzą się do wydruku wielkoformatowego na witryny, okna, drzwi czy szyby samochodowe.

Potykacz i rollup reklamowy Chorzów

Profesjonalne usługi poligraficzne Adatto Chorzów to zasługa zgranego zespołu oraz wyposażenia firmy w nowoczesny park maszynowy. Długie godziny otwarcia oraz szybki czas realizacji pozwalają na realizację różnych systemów reklamowych, w których nie mogło zabraknąć roll’upów, potykaczy, banerów i innych stojaków reklamowych. Druk czarno-biały i w kolorze pozwala na dopasowanie systemu do potrzeb i wykonanie poręcznej i nowoczesnej reklamy, która wygląda profesjonalnie, ale nie zajmuje dużo miejsca.