DRUKARNIA GLIWICE

Nasza drukarnia to miejsce wyposażone w nowoczesny sprzęt oraz najlepszej jakości materiały do produkcji treści reklamowych. Specjalizujemy się w druku wielkoformatowym, cyfrowym, oklejaniu środków transportu oraz witryn. Wszystkie zlecenia od naszych klientów z Gliwic wykonujemy zgodnie z wytycznymi. Własny park maszynowy jest gwarancją dokładności, a także terminowości. Drukarnia wyróżnia się bogatą ofertą na tle konkurencji. 


Oferta skierowana jest przede wszystkim do osób indywidualnych 
oraz firm, potrzebujących skorzystać z usług drukarni cyfrowej. Gliwice to miejsce, w którym znajduje się wiele małych, jak i dużych przedsiębiorstw. Zajmujemy się tworzeniem materiałów reklamowych, które wykorzystywane są w siedzibach firm, szkołach czy też miejscach publicznych.

Drukarnia cyfrowa Gliwice

Druk cyfrowy to popularna forma produkcji takich materiałów jak plakaty, ulotki w różnym formacie, zdjęcia, foldery czy katalogi. Działanie to ułatwia szybkie stworzenie potrzebnych artykułów, zachowując przy tym niskie koszty końcowe. Cyfrowa technologia daje możliwość wydruku jednej lub kilkuset sztuk materiałów. Ponadto naszym klientom z Gliwic oferujemy również usługi bigowania, zszywania czy spiralowania wcześniej wytworzonych towarów.

Oklejanie samochodów i szyb Gliwice

W dzisiejszych czasach doskonałą formą przekazu reklamowego jest oklejanie samochodów. Gliwice to miasto o dużym natężeniu ruchu ulicznego. Takie działania z pewnością zapewnią szybki przepływ informacji do potencjalnych konsumentów. Dla naszych klientów przygotowaliśmy również usługę oklejania szyb oraz witryn folią One Way Vision, kolorową i szronioną, która idealnie sprawdzi się w miejscach pracy, sklepach oraz placówkach publicznych w Gliwicach. 

Roll-up Gliwice

Roll-up reklamowy to prosta i lekka konstrukcja, która doskonale sprawdzi się w przestrzeni biurowej oraz na stoisku promocyjnym podczas targów. Roll-upy są świetną propozycją dla osób, które cenią prostotę i wygodę, ponieważ są one uniwersalnym materiałem reklamowym. W drukarni wielkoformatowej tworzymy różnego rodzaju wydruki, które przykuwają uwagę wielu przechodniów w Gliwicach. Zapewniamy gwarancję doskonałej jakości wykonania - solidna i stabilna kaseta to element, w który wyposażony jest każdy nasz roll-up.

Wizytówki Gliwice

Wizytówka to ponadczasowy element identyfikacji wizualnej oraz prosty przekaz reklamowy. Odpowiednie wykonanie tego materiału sprawi, że każda firma będzie się prezentowała nienagannie podczas spotkań biznesowych. Aktualnie na rynku panuje wiele trendów związanych z projektami wizytówek - nasi specjaliści są stale na bieżąco. Gliwice to miasto, w którym dobrze wykonane materiały POS to podstawa w celu wypracowania atrakcyjnego wizerunku firmy.