DRUKARNIA MIKOŁÓW

Jeżeli mieszkasz w Mikołowie lub okolicach i potrzebujesz skorzystać z usług drukarni, zapraszamy do Adatto. Możemy pochwalić się kilkunastoletnim doświadczeniem, ale wciąż się rozwijamy i idziemy z duchem czasu. Branża reklamowa i drukarska szybko się zmienia i chcemy być na bieżąco ze wszystkimi nowościami. Zawsze podchodzimy indywidualnie do każdego klienta i zlecenia, ponieważ zależy nam na zadowoleniu obu stron. To, co wychodzi spod naszych rąk i maszyn, wykonane jest w najwyższej jakości i w dobrej cenie. Zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi przez nas usługami.

Druk cyfrowy Mikołów

Druk cyfrowy to najszybsza i najpopularniejsza metoda uzyskania wymarzonego projektu w wysokiej jakości. Największy format, jaki możemy zaproponować to 488 × 330 mm, a w przypadku wstęgi to 1200 × 330 mm. Gramatura papieru może wynosić od 80 do 350 g. Oferujemy projekty zadrukowane obustronnie w pełnej kolorystyce (4+4 CMYK). W Adatto drukujemy przy użyciu Konica Minolta AccurioPress 3080. Maszyna ta charakteryzuje się 8-bitowym przetwarzaniem obrazu i rozdzielczością 1200 × 1200. Druk cyfrowy umożliwia wydrukowanie dużej ilości materiałów w krótkim czasie, więc jeżeli chcesz, aby wszystko było zrobione terminowo, zajrzyj do Adatto.

Oklejanie samochodów w Mikołowie

Reklamy na samochodach to świetne rozwiązanie. Auto stale się przemieszcza, więc mnóstwo osób może zobaczyć reklamowaną usługę czy też produkt. Jako że firma Adatto łączy pasję do reklamy i poligrafii, to proponujemy Państwu oklejenie samochodów. Do tej usługi wykorzystujemy folię One Way Vision w wybranych kolorach. Zapewniamy wysoką jakość wydrukowanej reklamy, a także jej profesjonalne zamontowanie. Folia na samochodzie jest bardzo trwała, niestraszne jej deszcze i promieniowanie słoneczne.

Wizytówki Mikołów

W niejednym filmie czy reklamie eleganccy partnerzy biznesowi wymieniają się pięknymi wizytówkami. Wizytówka to niewielki kawałek papieru, a może świadczyć o człowieku i o jakości usług, jakie oferuje. W Adatto oferujemy wizytówki w typie standard oraz premium. Pierwszy rodzaj to klasyczna wizytówka, której wykonanie zajmuje niewiele czasu. Zazwyczaj wykonuje się je na papierze kredowym lub satynowym, a ich gramatura wynosi 250-350 g. Można też zdecydować się na wizytówki drukowane na papierze ozdobnym. Natomiast w typie premium można wyróżnić wizytówki złocone, tłoczone, foliowane lub z lakierem UV. Foliowanie jest dość popularne ze względu na to, że chroni wizytówkę przed zniszczeniem.