DRUKARNIA RUDA ŚLĄSKA

Nasza drukarnia charakteryzuje się profesjonalnym podejściem do każdego klienta, terminowością oraz dokładnością. Oferta skierowana jest do małych i dużych przedsiębiorstw oraz osób indywidualnych z Rudy Śląskiej. Zajmujemy się produkcją drobnych materiałów reklamowych, a także oklejaniem samochodów. Reklama jest jednym z ważniejszych aspektów podczas prowadzenia działalności. 


Artykuły wykorzystywane do produkcji pochodzą od sprawdzonych dostawców, co daje gwarancję wytrzymałości materiałów marketingowych w różnych warunkach, przy każdej ulicy w Rudzie Śląskiej. Dbając o środowisko, stosujemy maszyny, które zmniejszają zużycie prądu i eliminują ścieki drukarskie.

Drukarnia na miarę oczekiwań

Oferta naszej firmy obejmuje produkcję podstawowych materiałów reklamowych, takich jak wizytówki, plakaty, zaproszenia, dyplomy, broszury, katalogi oraz ulotki. Zajmujemy się przygotowywaniem elementów reklamowych, które wykorzystywane są w biurach, szkołach, placówkach publicznych oraz podczas targów promocyjnych. Popularną usługą jest również oklejanie samochodów. Ruda Śląska to miasto, które charakteryzuje się dużym natężeniem ruchu, dlatego bardzo ważnym aspektem jest reklama zewnętrzna.

Drukarnia cyfrowa Ruda Śląska

Chcesz wydrukować jedną lub kilkaset sztuk plakatu lub katalogu? Doskonałym wyborem będzie nasza drukarnia. Ruda Śląska jest miastem, w którym mieszka wiele uczniów oraz studentów. Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom, oferujemy szybką usługę druku cyfrowego. Wszelkie projekty wytwarzane są przez innowacyjne urządzenia, które gwarantują świetną jakość wydruku. Druk cyfrowy charakteryzuje się doskonałym wykonaniem nawet najbardziej skomplikowanych zleceń. Oferujemy również kompleksowe laminowanie, zaokrąglanie narożników, cięcie na gilotynie, a także perforację.

Oklejanie samochodów Ruda Śląska

Wykonujemy prace o różnym stopniu trudności – zaczynając od logo oraz danych kontaktowych, po pełne pokrycie powierzchni pojazdu grafiką. W ofercie posiadamy kilka materiałów, takich jak popularna folia One Way Vision, na której grafika w całości widoczna jest na zewnątrz, zachowując jednocześnie widoczność od wewnątrz. Taki wariat druku stosowany jest przede wszystkim na tylnych i bocznych szybach samochodu. Usługi tego typu gwarantują wieloletnią trwałość i odporność na warunki atmosferyczne. Ponadto w ofercie posiadamy również folię szronioną i kolorową, która staje się popularnym trendem w branży reklamowej.

Wizytówki Ruda Śląska

Jedną z najpopularniejszych form przekazu reklamowego oraz informacyjnego są wizytówki. W Rudzie Śląskiej funkcjonuje wiele małych, jak i dużych firm. Ważnym elementem identyfikacji wizualnej jest dobrze zrobiona wizytówka. Obecnie na rynku panuje wiele trendów, które pozwalają na różnorodność projektów. Nasza drukarnia oferuje produkcję wizytówek na papierze kredowym i satynowym. Świetnym wyborem jest uszlachetnienie lakierem UV, który nadaje wizytówce nietuzinkowy charakter.