DRUKARNIA ZABRZE

Drukarnia Addato Zabrze to miejsce, w którym od wielu lat zajmujemy się reklamą. Zaufało nam już ponad 1500 różnych firm oraz wielu klientów indywidualnych, których przez prawie 15 lat obsłużyliśmy w naszej głównej siedzibie w Katowicach. Stale się rozwijamy, czego dowodem jest zakup innowacyjnych sprzętów oraz zbudowanie nowoczesnego parku technologicznego. Stopniowo rozwijamy także naszą sieć lokalizacji, a na jedno z nowych miejsc wybraliśmy Zabrze.

Jesteśmy otwarci na pomysły naszych klientów oraz rozumiemy różne potrzeby, dlatego aby w pełni usatysfakcjonować klientów drukarni oferujemy wiele usług, w tym druk cyfrowy, oklejanie drzwi, szyb i witryn, a także projekty i wykonanie systemów reklamowych. Dzięki temu Zabrze zyskało nowe miejsce, w którym można wykonać profesjonalne materiały reklamowe.

Drukarnia cyfrowa Zabrze

Druk cyfrowy to nowoczesna technologia, która umożliwia wykonanie wysokiej jakości wydruków. Nasza drukarnia cyfrowa w Zabrzu to miejsce, w którym wykonasz efektowne materiały reklamowe z zachowaniem najwyższych standardów wydruku. Dzięki szerokim możliwościom stosowania druk cyfrowy to jedna z najpopularniejszych technik druku, dlatego nie mogło jej zabraknąć w naszej drukarni w Zabrzu. Co więcej, w naszej drukarni cyfrowej zawsze możesz liczyć na profesjonalną obsługę, a szybki czas realizacji to atut, który docenia wielu klientów.

Oklejanie drzwi, witryn i szyb biurowych Zabrze

Wizytówką firmy są nie tylko pracownicy, ale także wygląd lokalu, biura czy salonu. Aby stworzyć eleganckie i widoczne z daleka miejsce oferujemy oklejanie drzwi, szyb i witryn. Zapewniamy wykonanie estetycznych naklejek na folii, dzięki którym reklama w Zabrzu i okolicach będzie łatwiejsza. To idealne rozwiązanie, aby oddzielić lokal od hałaśliwej ulicy, ale także przygotować reklamę do przyklejenia na szkle, którą można łatwo zmienić.

Potykacz i rollup reklamowy Zabrze

Staramy się dostarczać naszym klientom wysokiej jakości produkty oraz świadczyć kompleksową pomoc na każdym etapie zamówienia. Oferujemy nie tylko wykonanie, ale także projekty systemów reklamowych. Nasza drukarnia Addato Zabrze to miejsce, do którego zapraszamy, jeśli interesuje Cię roll’up reklamowy, potykacze reklamowe czy stojaki reklamowe. Z przyjemnością wykonamy projekt, który przyciągnie uwagę oraz zrealizujemy go w wybranej formie.