DRUKARNIA TYCHY

Nasza drukarnia, kierująca ofertę m.in. do klientów z Tych, jest miejscem, w którym wykonujemy różnego rodzaju materiały reklamowe - począwszy od wizytówek i ulotek, aż po oklejanie samochodów. Zespół specjalistów zajmuje się produkcją elementów reklamowych przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii z zakresu poligrafii. Zapewniamy wysoką jakość wykonywanych usług oraz terminowe wykonywanie zleceń. Nasz park maszynowy wyposażony jest we wszystkie potrzebne materiały oraz maszyny, które powinna posiadać profesjonalna drukarnia cyfrowa.


Oferta naszej drukarni obejmuje kompleksowe doradztwo i profesjonalne podejście 
do każdego klienta. W Tychach znajduje się wiele firm, które dzięki odpowiednim materiałom reklamowym mają szansę pozyskać nowych klientów. Dbamy o to, aby każdy wykonywany przez nas projekt spełniał wszelkie oczekiwania. Wytwarzamy również podstawowe elementy materiałów POS. 

Drukarnia cyfrowa Tychy

Druk cyfrowy jest nieodłącznym elementem funkcjonowania naszej drukarni. Tychy to miasto, w którym zapotrzebowanie na tego typu usługi jest bardzo duże, ze względu na liczbę mieszkańców oraz przedsiębiorstw. Druk cyfrowy charakteryzuje się niskimi kosztami wykonania, a także nienaganną jakością. Tego typu rozwiązanie doskonale sprawdza się przy wydruku zarówno małych, jak i większych nakładów. Dzięki naszym nowoczesnym maszynom możemy zaoferować świetną jakość obrazu i szybki czas realizacji zleceń.

Oklejanie samochodów Tychy

Dzisiejsze możliwości folii dostępnych na rynku pozwalają na szybkie i dokładne oklejanie samochodów. Tychy są miastem, które posiada bardzo rozwiniętą infrastrukturę drogową. Daje to duży zakres działań dla reklamodawców oraz przedsiębiorców, którzy pragną zainwestować w przekaz reklamowy umieszczony na pojazdach. W swojej ofercie posiadamy kilka rodzajów folii przeznaczonych do użytku zewnętrznego. Jest to gwarancją odporności na różne warunki atmosferyczne.

Wizytówki Tychy

Wizytówka to element identyfikacji wizualnej, który ma ogromny wpływ na pierwsze wrażenie. Jej czytelność i estetyczny wygląd to tylko niektóre z aspektów, które liczą się podczas spotkania z partnerem biznesowym czy też klientem z Tych. Jako drukarnia oferujemy terminowy wydruk elementów reklamowych. Wykonujemy wizytówki standardowe na papierze kredowym oraz z różnego rodzaju uszlachetnieniami, takimi jak lakier UV i efekt 3D.