Codziennie wykonujemy projekty lub przeróbki istniejących projektów, poprawiamy, sprawdzamy, edytujemy i "wrzucamy" do druku. Gdybyśmy chcieli pokazać tutaj wszystko co robimy zabrakło by nam czasu aby pracować... Ale od czasu do czasu zdarza się projekt wyjątkowy, inny niż wszystkie lub taki z którego jesteśmy szczególnie dumni. I tutaj właśnie postaramy się pokazać niektóre z nich.

PROJEKTOWANIE GRAFICZNE KATOWICE

Wyróżnienie się na tle konkurencji oryginalnym projektem graficznym dla Twojej reklamy, logo czy wizytówek jest kluczem do zaistnienia w świadomości klientów. Dostępne w naszej ofercie projekty opakowań, pudełek i materiałów reklamowych tworzone są z wyjątkowym przywiązaniem do detali i jakości wykonania druku.

Nasi specjaliści projektowania graficznego dbają o to, by klienci zawsze byli zadowoleni z końcowego rezultatu – spójność wizerunkowa Twojej firmy może zależeć od najmniejszych detali wykorzystanych w projektach graficznych ulotek, wizytówek, opakowań czy reklam, jakimi docierasz do klientów.

Projekty graficzne – co oferujemy?

W ramach współpracy z firmami z różnych branż przygotowujemy kompletne projekty graficzne wykorzystywane w materiałach promocyjnych marek. Tworzymy akcesoria i gadżety reklamowe takie jak smycze, koszulki i torby, umieszczamy nadruki na kubkach i opakowaniach, przygotowujemy kalendarze i katalogi reklamowe, tworzymy wizytówki, roll-upy i standy reklamowe, a wśród naszych największych projektów znajdziesz też wielkoformatowe reklamy umieszczane na witrynach sklepowych, elewacjach i w przestrzeni miejskiej.