GADŻETY REKLAMOWE KATOWICE

Druk folderów

Foldery reklamowe to jedna z najbardziej uniwersalnych i najskuteczniejszych form prezentacji oferty produktowej firmy. Choć wiele marek przenosi obecnie swoją ofertę online, przygotowanie solidnego folderu reklamowego na papierze pozwoli znacznie łatwiej dotrzeć do potencjalnego klienta na różnego rodzaju targach, spotkaniach branżowych czy wystawach.

Foldery reklamowe drukowane w technologii wysokiej jakości druku cyfrowego dają szansę na przedstawienie produktów, usług i informacji o firmie w sposób estetyczny i przyciągający uwagę. Oferujemy foldery w formatach A6-A4, przygotowując na zamówienie zarówno krótkie foldery przypominające składane ulotki jak i większe, obszerne katalogi produktowe drukowane na papierze z wykończeniem matowym lub w połysku.

Koszulki reklamowe

Koszulki reklamowe to jeden z ciekawszych sposobów na budowanie świadomości marki i promowanie działalności. Noszone przez pracowników jako strój roboczy, wykorzystywane podczas kontaktów z klientami na targach i spotkaniach, a także rozdawane jako element promocyjny koszulki reklamowe mogą być wykorzystywane w różnych sytuacjach, pozwalając na budowanie spójnego wizerunku marki.

W ofercie posiadamy wygodne koszulki z krótkim rękawem dla kobiet i mężczyzn, koszulki polo z kołnierzykiem, rozpinane bluzy damskie i męskie, bluzy polarowe, kurtki przeciwdeszczowe oraz czapki z daszkiem. Dostępne kolory materiałów oraz możliwość nadrukowania dowolnego logo marki w wysokiej jakości druku pozwalają stworzyć praktyczną odzież reklamową dla pracowników Twojej firmy.

Smycze reklamowe

Smycze reklamowe są praktycznym sposobem na zabezpieczenie kluczy, plakietki pracowniczej czy przepustki na wydarzenie zamknięte. Wykorzystane odpowiednio mogą stać się równocześnie dobrym gadżetem promocyjnym dla firmy, rozdawanym zarówno pracownikom jak i w formie prezentów dla klientów. Oferujemy cały szereg wariantów smyczy reklamowych z naszyciami i nadrukami z logo marki, dostępnych w różnych rozmiarach i z różnymi końcówkami dla pełnego wykorzystania możliwości smyczy.

Oferta smyczy reklamowych w Katowicach:

Na zamówienie firm przygotowujemy w ilościach hurtowych smycze z logo firmy w następujących wariantach: smycze barwione, smycze naszywane, smycze tkane, smycze z nadrukiem w formie sitotransferu, smycze sznurówkowe płaskie i okrągłe, smycze silikonowe, smycze suwakowe, smycze odblaskowe, smycze metalowe, breloki, smycze New Technology (z wbudowanym pendrive).

W sprzedaży posiadamy także akcesoria do smyczy, w tym holdery na identyfikatory i plakietki pracownicze, karabińczyki, zakończenia, klamerki i końcówki na telefon.

Gadżety i upominki firmowe

Specjalizujemy się w dostarczaniu skutecznych i dopasowanych do profilu działalności gadżetów i upominków reklamowych. Interaktywne katalogi pomogą wyszukać gadżety odpowiadające zadanym kryteriom, wstępnie wyliczyć ich cenę. Każdy zainteresowany znajdzie w nim coś interesującego. Wykonujemy znakowanie gadżetów grawerem, sitodrukiem i innymi metodami odpowiednimi do każdego produktu.

Poniżej przedstawiamy katalogi gadżetów reklamowych on-line wybranych producentów:

Upominki firmowe - Kolekcja ogólna 1
ciekawe upominki gadżety fimowe 1
Kolekcja ogólna 2
gadżety i upominki firmowe z nadrukiem
Kolekcja ogólna 3
tanie nowe gadżety reklamowe i upominki firmowe
Kolekcja USB
USB, pendrive, power bank
Koszulki i odzież
Koszulki z nadrukiem odzież reklamowa
Smycze
Smycze reklamowe z nadrukiem

Zobacz pozostałe gadżety