KUBKI REKLAMOWE KATOWICE

kubek-personalizowany.jpg
Strategie marketingowe czasów obecnych są bardzo elastyczne, by w optymalny sposób wpływać na decyzje zakupowe klienta. Jednym ze sposobów na zaznajomienie rynku z daną marką, jest produkcja gadżetów reklamowych. Powstałe w ten sposób przedmioty można rozdysponować wśród pracowników, ich rodzin, odbiorców oraz innych użytkowników rynku. Elegancka rzecz codziennego użytku, zaopatrzona w logo firmy i przemyślane informacje, jest prostym, a jednocześnie skutecznym nośnikiem informacji reklamowej, bowiem pojawia się wszędzie tam, gdzie osoba wyposażona w gadżet przebywa, pracuje lub odpoczywa. 
 

Kubki reklamowe z nadrukiem

 

Kubek to przedmiot codziennego użytku, z którego korzysta właściwie każdy człowiek w swoim domu lub pracy, a także w miejscach publicznych (np.: restauracja). Dzięki jego prostej funkcji użytkowej może więc być wdzięcznym nośnikiem informacji marketingowej. Aby jednak zamierzone działanie było efektywne, warto postawić na dobrą jakość porcelany, dokładnie zaprojektować układ graficzny, a jego wykonanie zlecić profesjonalistom w branży. Kubki reklamowe z nadrukiem muszą być bowiem wygodnym i jednocześnie eleganckim przedmiotem cieszącym się dobrą opinią użytkowników. Informują one o marce, zaznajamiają nowych odbiorców z logiem firmy, a co za tym idzie, budują pierwsze wrażenie. Dlatego też, tak ważne jest, by było ono pozytywne i zachęcało do tworzenia nienagannego wizerunku firmy.

kubek-reklamowy.jpg

Profesjonalne logowanie kubka - agencja reklamowa 

 

Mając na uwadze zasadę, mówiącą o utożsamianiu firmy z produkowanymi przedmiotami, a także jakością gadżetów reklamowych, na wstępie warto wybrać odpowiednią agencję reklamową.

Firma zajmującą się profesjonalnie działaniami marketingowymi posiada odpowiednie programy do projektowania, szablony zdobień oraz techniki realizacji pozwalające osiągnąć trwały i piękny efekt nadruku. Kubki reklamowe to oferta nowoczesnych form, szerokiej kolorystyki, a także produkcji przy użyciu piaskowania, malowania kalki szklarskiej lub kalki organicznej. Zastosowanie różnorodnych technik pozwala osiągnąć wymagane przez klienta efekty wizualne. 

Zdobienie na zewnątrz kubka można bowiem łączyć z barwionym szkliwem w jego wnętrzu. Podobnie jest w przypadku formy wykończenia (połysk, mat) oraz ułożenia nadruku (front, wokoło, na uchu, na dnie, wewnątrz) oraz wybranej przez klienta czcionki (wielkość, format, ustawienie).

W procesie tworzenia kubków z nadrukiem logo, w ramach działań reklamowych, nie można zapomnieć o estetyce związanej z ich opakowaniem, dlatego też każdy produkt posiada swój kartonik, dzięki czemu może stanowić spersonalizowany podarunek firmowy.

Kubki i porcelana
kubki ceramika porcelana