OKLEJANIE WITRYN, SZYB I DRZWI FOLIĄ KATOWICE

Profesjonalne oklejanie szyb samochodowych i biurowych, witryn sklepowych czy drzwi wejściowych to usługi oklejania folią, które świadczymy na terenie Katowic w odpowiedzi na rosnące zainteresowanie oryginalnymi materiałami promocyjnymi. Decydując się na oklejenie szyb czy witryn z Adatto Katowice możesz liczyć na indywidualnie podejście i zrozumienie. Naszą pracę wykonujemy z pasją i zaangażowaniem. Doskonale rozumiemy różne potrzeby, dlatego z nami oklejanie szyb i witryn daje gwarancję zadowolenia.

Nasza oferta - oklejanie drzwi i szyb biurowych Katowice

Wysoki poziom świadczonych usług to zasługa przeszkolonego zespołu, dla którego oklejanie szyb i witryn nie ma tajemnic. W naszym parku technologicznym w Katowicach wykonujemy druk oraz wycinanie folii na ploterze tnącym, obieranie z folii oraz zapewniamy przygotowanie do oklejania folią transportową.

Profesjonalny sprzęt oraz wieloletnie doświadczenie umożliwia nam wsparcie naszych klientów na każdym etapie zamówienia. W naszej drukarni klienci mogą liczyć na kompleksową obsługę, ponieważ zapewniamy nie tylko przygotowanie materiałów reklamowych, ale także ich montaż na terenie Katowic.

Oklejanie drzwi i szyb folią jako skuteczna metoda promocji

Wyklejanie szyb, okien, witryn i drzwi wejściowych to doskonały sposób na promocję. Decydując się na oklejenie szyb w samochodzie służbowym możesz zyskać mobilną reklamę, którą zobaczą nie tylko mieszkańcy Katowic. Montaż folii reklamowej na szybach, witrynach i drzwiach lokali czy biur to pomysł na oryginalną i ciekawą promocję oferty produktów i swojej działalności. W naszej drukarni oferujemy różne rodzaje folii do wyboru:

  • szronione,
  • translucentne,
  • kolorowe,
  • zadrukowane,
  • folie perforowane OWV (One Way Vision),

dzięki czemu wierzymy, że każdy znajdzie dla siebie idealne rozwiązanie.

Oferowane rodzaje folii do oklejania szyb i drzwi Katowice

Folie szronione na okna pozwalają na stworzenie naturalnej bariery, która chroni przed wścibskim wzrokiem przechodniów, ale nie odbiera dostępu do światła dziennego. Folie szronione na okna polecamy szczególnie jako oklejanie szyb biurowych, dzielących miejsce pracy od ulicy.

Folie translucentne są najlepsze do półprzezroczystych reklam.

Kolorowe folie to idealny wybór zarówno jako oklejanie szyb, witryn, jak i oklejenie drzwi, ponieważ przyciągają wzrok oraz stanowią doskonałe uzupełnienie banerów, reklam zewnętrznych i innych szyldów.

Folia one way vision to folia perforowana, która najlepiej sprawdzi się jako oryginalne oklejenie szyb lokali, ponieważ równomiernie rozmieszczone małe otwory dodają nowoczesnego charakteru.

Interesuje Cię oklejanie szyb, witryn lub drzwi? A może montaż szyldów, kasetonów, banerów, reklam zewnętrznych podświetlanych i niepodświetlanych? Katowice to miejsce naszej działalności od kilkunastu lat. Z przyjemnością pomożemy w dobraniu najlepszych materiałów reklamowych.