PUDEŁKA I OPAKOWANIA KATOWICE

Opakowania z nadrukiem

Chcesz zapakować swój produkt? Potrzebujesz wykonać projekt graficzny opakowania? Twój produkt ma pięknie wyglądać na półce sklepowej a może chcesz go tylko ładnie zapakować przed wysyłką? Zaproponujemy najlepsze rozwiązanie i zaprojektujemy dla Ciebie opakowanie z indywidualnym nadrukiem na terenie Śląska, z którego będziesz dumny. Zadzwoń lub napisz do naszego przedstawiciela aby uzyskać więcej informacji.

Pudełka, kartony, opakowania...

W naszej ofercie znajdziecie pełen wachlarz dostępnych na rynku pudełek, kartonów i innego rodzaju opakowań: pudełka fasonowe bez zaklejania, pudełka fasonowe z paskiem klejowym i tasiemką zrywającą, pudełka klapowe, kartony na pączki, pudełka na pizzę, pudełka z wieczkiem.

Opakowania te najczęściej służą jako kartony wysyłkowe, pocztowe lub inpost, są trwałe i bezpieczne w transporcie, z tektury białej lub szarej, na której możemy nadrukować dowolny nadruk w jednym lub kilku miejscach. Wykonane z tektury litej lub falistej o gramaturze 320 do 440g. Występują w wielu standardowych rozmiarach. W naszej stałej ofercie znajdziecie kilkadziesiąt różnych rozmiarów kartonów fasonowych i klapowych. Kartony w rozmiarach od 120 do 1000mm długości.

Pudełka z indywidualnym nadrukiem

Proponujemy indywidualne projekty i spersonalizowane opakowania. Na terenie Katowic wykonaliśmy już pudełka na perfumy, opakowania na kosmetyki, opakowania na bieliznę, kartoniki na wyroby cukiernicze. Potrzebujesz opakowania z własnym nadrukiem? Zadzwoń i porozmawiaj z doświadczonym doradcą. Swoje usługi świadczymy na terenie województwa śląskiego, a nasza siedziba znajduje się w Katowicach. 

Projekty graficzne opakowań

Wykonanie dobrego opakowania nie jest prostym procesem. Aby pudełko było trwałe, dobrze się zamykało i spełniało swoją funkcję trzeba uwzględnić wiele czynników. Nasze doświadczenie pozwala nam zaoferować produkty sprawdzone i jednocześnie atrakcyjne wizualnie. Od wielu lat projektujemy i drukujemy pudełka i opakowania. Opierając się na gotowych rozwiązaniach lub projektując opakowanie od podstaw. Kierujemy sie zawsze zasadą aby opakowanie było fukcjonalne, przyciągało wzrok klienta, ale jednocześnie było jak najtańsze w produkcji.

Mock-up'y i prototypy opakowań

Naszą specjalizacją jest wykonywanie niskich nakładów kartonów i opakowań dla producentów, którzy chcą zobaczyć swoje projekty przed oddaniem ich do masowej produkcji. Wykonywanie tzw. mock-upów mamy opanowane do perfekcji. Do tej pory dzięki współpracy z naszymi stałymi klientami wykonaliśmy mockupy na zabawki, ciasteczka, garnki, klamki i wiele innych produktów. Zadzwoń do nas i zapytaj o ofertę mock-upów w Katowicach. 

W czym jeszcze możemy pomóc?

Jeżeli nie potrzebujesz pudełek czy kartonów być może możemy Ci pomóc w inny sposób? Wykonujemy również etykiety samoprzylepne na kosmetyki i inne produkty w butelkach szklanych, plastikowych, puszkach i słoiczkach, etykiety i naklejki w dowolnym kształcie, naklejki z kodami kreskowymi, naklejki z logo na kartony, obwoluty na kartony, opaski kartonowe i pokrowce na palety, blistery i koperty z okienkiem.


Skontaktuj się z nami