Ścianki wystawiennicze

Możemy się pochwalić, że ścianki wystawiennicze stały się naszą specjalnością. Dzięki praktyce, doświadczeniu i precyzji uzyskujemy ścianki o bardzo dokładnym spasowaniu brytów. Wydruki są ostre i równomierne. Zazwyczaj zabezpieczone laminatem stałym matowym, aby nie odbijały zbyt wiele światła. Wykonujemy ścianki w dowolnej konfiguracji. Proste, proste z zakrętami lub łukowe. Od dwóch do nawet kilkunastu elementów (tzw. brytów). Naszą podstawową ofertę ścianek od niedawna można znaleźć również na allegro. 
Nasz sklep na allegro

Roll-upy

Roll-up’y stanowią wyjątkowo elegancki i charakteryzujący się nowoczesnym designem system. Są niezwykle szybkie i łatwe w montażu. Zapewniają doskonałą wizualizację firmy lub produktu oraz wspierają promocje. Roll-up umożliwia łatwą i szybką wymianę grafiki, a także możliwość dopasowania jej wielkości do indywidualnych potrzeb. Po zakończonej prezentacji, grafika zamykana jest w poręcznej kasecie tak, aby nie uległa uszkodzeniu podczas transportu i przechowywania. Każdy stojak reklamowy pakowany jest w oddzielny pokrowiec. Roll-up jest powszechnie stosowany podczas różnego rodzaju konferencji, targów, spotkań promocyjnych i wystaw.Ten nowoczesny system reklamowy charakteryzuje się konstrukcją w postaci aluminiowego stelaża z zamocowaną na nim grafiką, wydrukowaną na odpowiednim materiale. Lekka i bardzo prosta w montażu konstrukcja tego urządzenia pozwala na łatwy transport i wielokrotne wykorzystanie. W naszej ofercie znajdują się roll-up jednostronne i dwustronne w rozmiarach 85×200cm, 100×200cm, 120x200cm a nawet 150x200cm.

X-Bannery

X banner to tani i praktyczny stojak reklamowy X - banner 180 x 80cm, popularnie nazywany pajączkiem. X - baner wykonany jest na bazie lekkiej aluminiowej konstrukcji w kolorze czarnym. Stojak posiada możliwość regulowania wielkości montowanej grafiki. Zastosowanie metalowych oczek daje możliwość stosowania kilku grafik na jednym systemie i ich łatwą wymianę w miarę potrzeb. Doskonale sprawdza się jako forma promocji na imprezach targowych, w sklepach, na szkoleniach i w wielu innych sytuacjach gdzie potrzebne jest przekazanie treści reklamowej w wyjątkowy i wyraźny sposób. Możemy wyprodukować stojak z przesłanego projektu jak również projektujemy reklamy od podstaw.

 

Stojaki na ulotki i inne

Powyżej wymieniliśmy najpopularniejsze systemy reklamowe. Ale posiadamy w naszej ofercie pełen zestaw systemów pomocniczych zarówno na targi, szkolenia jak i prezentacje. Stojaki na ulotki, stoiska degustacyjne, lady, potykacze, barierki, parasole, flagi, namioty, ścianki panelowe, stojaki, ramki na plakaty. Zapraszamy do składania zapytań.