SYSTEMY WYSTAWIENNICZE KATOWICE

Ścianki wystawiennicze

Możemy się pochwalić, że ścianki wystawiennicze stały się naszą specjalnością. Dzięki praktyce, doświadczeniu i precyzji uzyskujemy ścianki o bardzo dokładnym spasowaniu brytów. Wydruki są ostre i równomierne.

Zazwyczaj zabezpieczone laminatem stałym matowym, aby nie odbijały zbyt wiele światła. Wykonujemy ścianki w dowolnej konfiguracji. Proste, proste z zakrętami lub łukowe. Od dwóch do nawet kilkunastu elementów (tzw. brytów). Naszą podstawową ofertę ścianek od niedawna można znaleźć również na allegro. 
Nasz sklep na allegro

Roll-upy

Roll-up’y to praktyczne rozwiązanie reklamowe, które z łatwością wykorzystasz wystawiając się na różnego rodzaju targach, stoiskach promocyjnych czy na wejściu do firmowego biura. Dzięki prostej konstrukcji, nowoczesnemu designowi i dobrej jakości drukowi cyfrowemu, roll-up’y mogą być rozstawione na miejscu wyjątkowo szybko, a dzięki możliwości złożenia do praktycznej kasety nie zostaną zniszczone podczas transportu.

Kaseta, w której został zwinięty roll-up stanowi stabilną podstawę stojącej reklamy. Rozwiązanie takie zmniejsza ilość dodatkowych akcesoriów niezbędnych do rozstawienia roll-up’ów w docelowym miejscu. Końcowy produkt, tj. roll-up wraz z podstawą i stelażem aluminiowym zamykamy w praktycznym pokrowcu ułatwiającym transport materiałów reklamowych.

W drukarni Adatto przygotowujemy wysokiej jakości roll-up’y jednostronne i dwustronne w rozmiarach:

  • 85×200 cm,
  • 100×200 cm,
  • 120x200 cm,
  • 150x200 cm.

Nadruki i układ graficzny roll-up’u staramy się zawsze dopasować do wymagań klienta oraz możliwości wybranych wymiarów materiału reklamowego, stawiając na pierwszym miejscu jakość wykonania i atrakcyjny wygląd całej reklamy.

X-Bannery

X banner to tani i praktyczny stojak reklamowy X - banner 180 x 80cm, popularnie nazywany pajączkiem. X - baner wykonany jest na bazie lekkiej aluminiowej konstrukcji w kolorze czarnym. Stojak posiada możliwość regulowania wielkości montowanej grafiki.

Zastosowanie metalowych oczek daje możliwość stosowania kilku grafik na jednym systemie i ich łatwą wymianę w miarę potrzeb. Doskonale sprawdza się jako forma promocji na imprezach targowych, w sklepach, na szkoleniach i w wielu innych sytuacjach, gdzie potrzebne jest przekazanie treści reklamowej w wyjątkowy i wyraźny sposób. Możemy wyprodukować stojak z przesłanego projektu jak również projektujemy reklamy od podstaw.

Stojaki na ulotki i inne

Powyżej wymieniliśmy najpopularniejsze systemy reklamowe. Ale posiadamy w naszej ofercie pełen zestaw systemów pomocniczych zarówno na targi, szkolenia jak i prezentacje. Stojaki na ulotki, stoiska degustacyjne, lady, potykacze, barierki, parasole, flagi, namioty, ścianki panelowe, stojaki, ramki na plakaty. Zapraszamy do składania zapytań.