Wychodzimy z założenia, że dobra reklama firmy to najlepsza wizytówka każdego przedsiębiorstwa. Dlatego warto zainwestować w odpowiednie gadżety, które nie tylko będą reklamowały usługi, ale również staną się praktycznym przedmiotem codziennego użytku. Proponujemy praktyczne torby reklamowe z nadrukiem, stanowiące doskonały sposób na poszerzenie zasięgu marki.

Torby reklamowe Katowice

Toby reklamowe to doskonały pomysł na uzupełnienie zamówienia Klienta miłym i praktycznym akcentem. Jednocześnie nasze torby papierowe z nadrukiem mogą służyć jako samodzielny produkt, który świetnie będzie promował markę.

Naszym Klientom proponujemy:

- torby papierowe oraz materiałowe różnych typów, w wielu rozmiarach i bogatej kolorystyce,
- torby z nadrukiem na specjalne zamówienie,
- torby wykonane z papieru Krafft z uchwytem papierowym, sznurkowym oraz płaskim.

Torby papierowe z nadrukiem Katowice – ekologiczne dla środowiska

Nasze torby papierowe to ekonomiczne i ekologiczne rozwiązanie. Papierowa wersja produkowana jest z papieru w 100 procentach pochodzącego z recyklingu. Torby z nadrukiem są przyjazne środowisku, solidne i trwałe. Przy tworzeniu nadruku posługujemy się nowoczesnymi technologiami, przez co maksymalnie wykorzystujemy dostępną przestrzeń, tworząc wyraźny kontur wybranego obrazu.

Papier, który wykorzystujemy do nadruku jest kredowy. Oferujemy możliwość foliowania w macie oraz połysku.

torby papierowe

Torby bawełniane z nadrukiem Śląsk – wysoka jakość druku

Dzięki wysokiej jakości druku cyfrowego, oferujemy możliwość stworzenia nadruku logo firmy oraz hasła reklamowego. W ten sposób zwyczajny przedmiot zamieni się w doskonałą oraz praktyczną reklamę. Torby materiałowe produkujemy z najlepszej bawełny i surówki bawełnianej. Na specjalne życzenie wykorzystujemy także tkaninę polipropylenową. Całość uzupełniamy dopasowanym do potrzeb uchwytem – krótkim lub długim.

Torby bawełniane z nadrukiem Katowice wykonujemy w pełnej gamie kolorów CMYK oraz Pantone, dzięki czemu gwarantujemy najwyższą jakość. Sam nadruk jest uzyskiwany za pomocą konkretnych technik:

- sitodruku, nakładając farbę na gotowe produkty,
- flexodruku, z wykorzystaniem elastycznych form drukowych oraz szybkoschnących tuszy,
- offsetu z nadrukiem cyfrowym o rozdzielczości 2540 dpi, z możliwością pokrycia całej powierzchni materiału.

torby-reklamowe-bawelniane.jpg

Personalizowane torby reklamowe z nadrukiem

Torby reklamowe Katowice są niezwykle praktyczne – mogą jednocześnie służyć jako torby na zakupy, jak również przedmiot do zapakowania upominku czy pakietu promocyjnego firmy. Sama w sobie stanowi także trwałą reklamę przedsiębiorstwa.

Proponujemy wykonanie personalizowanego nadruku na torbach bawełnianych oraz papierowych. Dzięki temu, że oferujemy wiele rozmiarów i kształtów toreb, każdy znajdzie produkt dostosowany do swoich potrzeb. Nowoczesna technologia umożliwiła nam również nadrukowanie na materiale wybranej grafiki, logo firmy lub chwytliwego hasła reklamowego.

Torby reklamowe z nadrukiem to bardzo nowoczesne i ekologiczne rozwiązanie – zwłaszcza w porównaniu do zwyczajnych torebek foliowych. Dlatego prowadząc własną firmę, warto posiadać własne torby jako element stałej reklamy.

torby reklamowe personalizowane

Sprawdź inne gadżety reklamowe