TORBY REKLAMOWE

Wychodzimy z założenia, że dobra reklama firmy to najlepsza wizytówka każdego przedsiębiorstwa. Dlatego warto zainwestować w odpowiednie gadżety, które nie tylko będą reklamowały usługi, ale również staną się praktycznym przedmiotem codziennego użytku. Proponujemy praktyczne torby reklamowe z nadrukiem, stanowiące doskonały sposób na poszerzenie zasięgu marki.

Torby reklamowe Katowice

Toby reklamowe to doskonały pomysł na uzupełnienie zamówienia Klienta miłym i praktycznym akcentem. Jednocześnie nasze torby papierowe z nadrukiem mogą służyć jako samodzielny produkt, który świetnie będzie promował markę.

Naszym Klientom proponujemy:

- torby papierowe oraz materiałowe różnych typów, w wielu rozmiarach i bogatej kolorystyce,
- torby z nadrukiem na specjalne zamówienie,
- torby wykonane z papieru Krafft z uchwytem papierowym, sznurkowym oraz płaskim.

Torby papierowe z nadrukiem Katowice – ekologiczne dla środowiska

Nasze torby papierowe to ekonomiczne i ekologiczne rozwiązanie. Papierowa wersja produkowana jest z papieru w 100 procentach pochodzącego z recyklingu. Torby z nadrukiem są przyjazne środowisku, solidne i trwałe. Przy tworzeniu nadruku posługujemy się nowoczesnymi technologiami, przez co maksymalnie wykorzystujemy dostępną przestrzeń, tworząc wyraźny kontur wybranego obrazu.

Papier, który wykorzystujemy do nadruku jest kredowy. Oferujemy możliwość foliowania w macie oraz połysku.

torby papierowe

Torby bawełniane z nadrukiem Śląsk – wysoka jakość druku

Dzięki wysokiej jakości druku cyfrowego, oferujemy możliwość stworzenia nadruku logo firmy oraz hasła reklamowego. W ten sposób zwyczajny przedmiot zamieni się w doskonałą oraz praktyczną reklamę. Torby materiałowe produkujemy z najlepszej bawełny i surówki bawełnianej. Na specjalne życzenie wykorzystujemy także tkaninę polipropylenową. Całość uzupełniamy dopasowanym do potrzeb uchwytem – krótkim lub długim.

Torby bawełniane z nadrukiem Katowice wykonujemy w pełnej gamie kolorów CMYK oraz Pantone, dzięki czemu gwarantujemy najwyższą jakość. Sam nadruk jest uzyskiwany za pomocą konkretnych technik:

- sitodruku, nakładając farbę na gotowe produkty,
- flexodruku, z wykorzystaniem elastycznych form drukowych oraz szybkoschnących tuszy,
- offsetu z nadrukiem cyfrowym o rozdzielczości 2540 dpi, z możliwością pokrycia całej powierzchni materiału.

torby-reklamowe-bawelniane.jpg

Personalizowane torby reklamowe z nadrukiem

Torby reklamowe Katowice są niezwykle praktyczne – mogą jednocześnie służyć jako torby na zakupy, jak również przedmiot do zapakowania upominku czy pakietu promocyjnego firmy. Sama w sobie stanowi także trwałą reklamę przedsiębiorstwa.

Proponujemy wykonanie personalizowanego nadruku na torbach bawełnianych oraz papierowych. Dzięki temu, że oferujemy wiele rozmiarów i kształtów toreb, każdy znajdzie produkt dostosowany do swoich potrzeb. Nowoczesna technologia umożliwiła nam również nadrukowanie na materiale wybranej grafiki, logo firmy lub chwytliwego hasła reklamowego.

Torby reklamowe z nadrukiem to bardzo nowoczesne i ekologiczne rozwiązanie – zwłaszcza w porównaniu do zwyczajnych torebek foliowych. Dlatego prowadząc własną firmę, warto posiadać własne torby jako element stałej reklamy.

torby reklamowe personalizowane

Sprawdź inne gadżety reklamowe

Torby torebki siatki
Torby papierowe Torby lniana torebki siatki z nadrukiem