Twoje zdjęcie z wakacji nad biurkiem

Zdjęcia w dużym formacie to świetny sposób na ozdobienie ścian w swoim pokoju lub biurze. Dzięki nim ocieplimy klimat w pomieszczeniu, ale również zyskamy ciekawy temat do rozmowy.

Z wakacyjnych wyjazdów wracamy z aparatami pełnymi zdjęć. Lubimy je robić, a współczesne cyfrówki lub smartfony oferują coraz lepszą jakość zdjęć - ich ilość limituje wyłącznie wielkość pamięci w używanym sprzęcie.

Pozwala to nam na wykonanie wielu obrazów, a wybór tych najciekawszych możemy zrobić już po powrocie do domu. Niezwykłe krajobrazy z klimatycznych miejsc, zatrzymane w kadrach ulotne wspomnienia. Miejsca które być może odwiedzimy tylko raz w życiu.

zdjęcie z wakacji

Uwolnij fotografie z pamięci komputera

Sporo osób poprzestaje na skopiowaniu plików do komputera. To nie do końca bezpieczna opcja, lepiej zapisać dodatkowo pliki na płycie DVD lub w chmurze.

Jeszcze lepszym rozwiązaniem jest zrobienie wydruków. Mamy wtedy do dyspozycji fizyczną kopię zapasową. Mamy też możliwość w dowolnym momencie sięgnąć na półkę i od razu, przewracając kolejne strony, wspominać niezapomniane chwile z wakacyjnych podróży.

Najciekawsze zdjęcia warto wydrukować w dużym formacie. Rozwój technologii pozwala obecnie na szybkie wykonanie wysokiej jakości wydruku fotografii w dużym formacie. Takie zdjęcia wyeksponowane na ścianie z pewnością dodadzą wnętrzom niepowtarzalnego wystroju.

Jeżeli już decydujemy się na taką opcję mamy kilka możliwości. Najprostszą i jednocześnie najmniej trwałą jest po prostu plakat lub kalendarz ścienny. Kolejną już trochę bardziej zaawansowaną jest wydruk na sztywnej piance którą można przykleić lub zawiesić na ścianie, ale chyba najlepszą i najbardziej trwałą opcją jest wykonanie fotoobrazu na płótnie canvas i oprawienie na drewnianej ramie. Taki obraz nie dość, że wygląda świetnie na ścianie to dodatkowo jest trwały i stanowi fajną pamiątkę.

Postaw na kreatywność i oryginalność

W marketach budowlanych czy z wystrojem wnętrz możemy spotkać wiele gotowych obrazów z krajobrazami, abstrakcjami czy znanymi zabytkami. Ale czy chcesz mieć na ścianie ten sam obraz co tysiące innych osób?

Wykonane własnoręcznie zdjęcie, wydrukowane w dużym formacie, w dobrej jakości, przyniesie Ci wiele radości za każdym razem gdy spojrzysz na swoje dzieło. Fotoobraz pozwoli stworzyć niepowtarzalny klimat w salonie, sypialni czy Twoim biurze. Oryginalny wystrój z pewnością zaciekawi również Twoich znajomych, a Tobie pozwoli długo cieszyć się wspomnieniami.

Czytaj inne wpisy