DRUKARNIA JAWORZNO

Drukarnia Adatto oferuje swoje usługi wszystkim mieszkańcom Jaworzna. Jesteśmy firmą, która połączyła swoją pasję do poligrafii z zainteresowaniem reklamą. Działamy na rynku już od 15 lat i z każdym rokiem zdobywamy nowe doświadczenia i umiejętności. Wiemy, że aby zadowolić naszych klientów nie możemy stać w miejscu, dlatego wciąż się szkolimy i nie boimy się nowych wyzwań. Zapewniamy, że każde zlecenie jest omawiane indywidualnie. Nasi pracownicy służą pomocą i omawiają z klientami szczegóły zamówienia oraz proponują różne rozwiązania. Z niektórymi klientami współpracujemy od wielu lat, co świadczy o naszej efektywnej pracy i zadowoleniu zamawiających projekty. Zapraszamy do zapoznania się naszymi usługami i do kontaktu!

Druk cyfrowy w Jaworznie

Druk cyfrowy to coraz częściej wybierana metoda drukowania. Zapewnia bardzo szybką pracę i do tego jeszcze łatwo można wprowadzać poprawki i personalizować kopie. To, że druk jest bardzo szybki, nie oznacza, że jest słabej jakości. Druk cyfrowy zapewnia wysoką jakość. W Adatto proponujemy wydruk 4+4 CMYK na papierze o różnych gramaturach (od 80 do 350 g) oraz na kartonie do 300 g. Drukujemy też na papierze samoprzylepnym. Nasza maszyna, czyli Konica Minolta AccurioPress 3080, wydrukuje dyplomy, wizytówki, książki, zaproszenia i wiele innych. Wszystkie wydruki możemy poddać dalszej obróbce, np. laminowaniu czy zszywaniu. Jeżeli masz pomysł na zlecenie, to zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

Oklejanie samochodów Jaworzno

Chyba wszyscy się zgodzą, że reklamy na samochodach sprawdzają się bardzo dobrze. Czy samochód jest w ruchu, czy stoi na parkingu – reklamę widzi mnóstwo osób. Estetyczny i pomysłowy projekt i profesjonalne oklejenie to dwa niezbędne klucze do sukcesu. W naszej firmie oferujemy klientom wykonanie dedykowanego projektu oraz usługę oklejenia. Przyjmujemy zlecenie na każde auto. Każdy z samochodów obklejamy folią One Way Vision, która charakteryzuje się wysoką trwałością.

Wizytówki Jaworzno

Niektórzy uważają, że wizytówki odeszły do lamusa. Nic bardziej mylnego! Wizytówki wciąż są używane i dzięki współczesnym możliwością druku można stworzyć z nich projekty bliskie dziełu sztuki. Wizytówka to łatwy sposób reklamy i przekazania swoich danych biznesowych. Część klientów stawia na prostotę, inni natomiast wolą kreatywne rozwiązania. W Adatoo tworzymy różne wizytówki: na papierze kredowym, satynowym lub ozdobnym, w wersji zafoliowanej (folią błyszczącą, matową lub soft touch), lakierowane UV oraz złocone.