DRUK CYFROWY KATOWICE


Druk cyfrowy doskonale sprawdza się przy mniejszych nakładach oraz w sytuacji gdy potrzebny jest bardzo szybki wydruk o jakości zbliżonej do druku offsetowego. Potrzebujesz ulotek, folderów, materiałów szkoleniowych „na już”? Druk cyfrowy daje możłiwość druku od 1 kopii i w krótkim czasie.

Potrzebujesz wydrukować 50 zaproszeń, ale każde z innym nazwiskiem? Nie ma problemu. 1000 wizytówek, ale po 100 dla jednej osoby? Proszę bardzo. Oferujemy krótkie terminy realizacji. Szybki druk, krótki termin, wydruk potrzebny "na wczoraj"? - Zapraszamy

 

W ofercie naszej drukarni

Projektujemy i drukujemy: wizytówki, ulotki, plakaty, broszury, książki, zaproszenia, kalendarze, karnety, bilety, instrukcje, naklejki, etykiety, dyplomy i certyfikaty, druki personalizowane.


Introligatornia: laminowanie, cięcie na gilotynie, bigowanie, zszywanie, nacinanie, perforacja, spiralowanie, zaokrąglanie narożników


Szybki druk cyfrowy na maszynie Konica Minolta AccurioPress 3080

Na czym drukujemy?

Obecnie drukujemy na maszynie Konica Minolta AccurioPress 3080. Jest to jeden z nowszych modeli tej znanej firmy. Maszyna oferuje doskonałą jakość obrazu dzięki zastosowanym technologiom:

- Rozdzielczość 1200 × 1200

- 8-bitowe przetwarzanie obrazu 
- Toner HD E firmy Simitri® 
- Automatyczna kontrola gęstości


Dane techniczne druku cyfrowego:

- maksymalny format papieru: 488x330 mm lub wstęga 1200x330mm
- kolor 4+4 CMYK
- gramatury papieru od 80 do 350g, karton do 300g

- druk cyfrowy na papierze samoprzylepnym

Za co kochają nas nasi klienci?

Naszą specjalnością są nietypowe projekty. Wyróżnia nas "ludzkie" podejście do rozwiązywania problemów oraz pomoc w realizacji niestandardowych projektów. Doświadczeni handlowcy, graficy i introligatorzy znajdują indywidualne rozwiązania dla rzuconych wyzwań.

D
rukiem cyfrowym i wielkoformatowym zajmujemy się już od ponad 15 lat zatem można powiedzieć, że posiadamy odpowiednie doświadczenie. Działamy niezawodnie, przekonały się o tym działy marketingu wielu firm,  takich jak Lambertz, Mokate, Harley-Davidson czy Wader.