DRUK WIELKOFORMATOWY KATOWICE

Druk wielkoformatowy jest współcześnie jedną z najbardziej zauważalnych i wyrazistych form reklamowych, na jakie można postawić budując wizerunek marki. Wysoka jakość druku cyfrowego, możliwość osiągnięcia bardzo dużego formatu reklamy i odporność stosowanych w druku wielkoformatowym materiałów na czynniki środowiskowe sprawiają, że taka forma reklamy jest wyjątkowo opłacalna. Co oferujemy w ramach druku wielkoformatowego w Katowicach?

DRUKARNIA WIELKOFORMATOWA: NASZA OFERTA

Oferujemy wydruki do 1,6 m szerokości i dowolnej długości (do 50m). Pracujemy na nowoczesnych maszynach Epson. Do druku wykorzystujem 10-kolorowy ploter eko-solventowy Epson 80610 współpracujący z ploterem tnącym Summa Cut.

Wykonujemy m.in.:

naklejki dowolnej wielkości,
• tablice i reklamy zewnętrzne,
• kasetony świetlne, wydruki do podświetleń,
• banery,
• plakaty, citylighty, bilboardy,
• obrazy drukowane na płótnie canvas,
roll-upy, ścianki, trybunki i inne systemy wystawiennicze,
• i wiele innych.

 

WYDRUK WIELKOFORMATOWY - RODZAJE STOSOWANYCH MATERIAŁÓW

Osiągnięcie wysokiej jakości druku wielkoformatowego zależy nie tylko od sprawnych maszyn, ale przede wszystkim materiału wybranego jako baza reklamy wielkoformatowej. W ramach oferty nasza drukarnia pracuje na różnorodnych materiałach, rozpoczynając od najprostszego papieru plakatowego o gramaturze 135 g/m2 oraz papieru do wydruków ekspozycyjnych (210 g/m2), a kończąc na siatkach mesh stosowanych do reklam na budynkach i ciągach komunikacyjnych czy różnego rodzaju tkaninach syntetycznych i materiałowych pozwalających na stworzenie nietypowych materiałów reklamowych.

Wydruk wielkoformatowy wykonujemy z wykorzystaniem:

  • papieru citylight do wydruku plakatów podświetlanych,
  • folii monomerycznej,
  • folii wylewanej i polimerowej,
  • folii One Way Vision stosowanej na szklanych witrynach, oknach, czy szybach samochodowych,
  • materiałów winylowych frontlight, backlight i blockout oraz wielu innych.

Nasz sprzęt: ploter tnący Summa Cut

Stosowany w drukarni ploter drukuje w technologii zmiennej wielkości kropli, pozwalając na osiągnięcie maksymalnej rozdzielczości obrazu rzędu 1440 x 1440 dpi. Dzięki możliwości druku falą z przeplotem w kilku rozdzielczościach i przebiegach, atrament nakładany jest na materiał w formie fali z rozmytym rastrem dającym efekt łagodnego przechodzenia kolorów – nawet przy dużej ilości detali w grafice przejścia pomiędzy kolejnymi falami atramentu nie są widoczne dla oka i prezentują się estetycznie zarówno z daleka, jak i z bliska.

ZALETY DRUKU WIELKOFORMATOWEGO

Stawiając na druk wielkoformatowy można stworzyć przyciągającą reklamę niezależnie od miejsca, w jakim ma być eksponowana. Wydruki w jakości fotograficznej wykonane na różnoronych powierzchniach w dalszym ciągu nie są złotym standardem, dlatego tak dobrze sprawdzają się w roli reklamy zwracającej uwagę i wyróżniającej się z tłumu. Materiały wykorzystywane przy druku wielkoformatowym mogą być eksponowane w różnych warunkach, także na zewnątrz budynków czy pojazdów, co w znaczący sposób zwiększa możliwości reklamowe marki.
pantone-certyfikat.jpg

Masz pytania? Z przyjemnością na nie odpowiemy.

Skontaktuj się z nami!