Fototapety

Fototapety mogą być użyte do dekorowania ścian zarówno w mieszkaniach jak i biurach czy lokalach użyteczności publicznej. Wybór materiałów jest ogromny a w tym co na nich nadrukujemy ogranicza nas tylko wyobraźnia. Może to być powtarzający się wzór, napisy, iluzja 3D, abstrakcja, zdjęcia z natury czy dowolne inne zdjęcie np. zrobione na wakacjach. Można też wykonać zupełnie indywidualny projekt. To dzięki temu fototapety drukowane na zamówienie są tak popularne, bo każdy może wybrać wzór który mu odpowiada i dodatkowo może on być jedyny i niepowtarzalny.

Więcej...

Projekty Graficzne

Tak, wykonujemy również projekty graficzne. Szukasz nowego pomysłu na projekt ulotki, kalendarza, katalogu? Nasi doświadczeni graficy na pewno zaproponują coś ciekawego. Nie marnujemy czasu, wykonujemy projekty szybko i skutecznie.
Nie ryzykuj projektowania przez internetowych amatorów, zrób to z doświadczonymi profesjonalistami. Płacisz tylko za efekt który sam wybierzesz.
Projektujemy między innymi: wizytówki, ulotki, broszury, katalogi, kalendarze, opakowania, systemy wystawiennicze, witryny sklepowe i wiele innych...

Zobacz nasze portfolio

Druk cyfrowy

Nasza drukarnia specjalizuje się w druku cyfrowym zarówno arkuszowym jak i wielkoformatowym. Druk cyfrowy doskonale spełnia wymagania współczesnej firmy. Jest szybki i tani a jakością dorównuje drukowi offsetowemu. Wysoka rozdzielczość, nasycone kolory i krótkie terminy.
Techniką druku cyfrowego drukujemy mi.in.: wizytówki, bilety, karnety, naklejki, etykiety samoprzylepne, zaproszenia, plakaty, ulotki, instrukcje, cenniki, katalogi, broszury, plecki i główki do kalendarzy.
Druk cyfrowy również doskanale nadaje się do dalszej obróbki. Laminowanie, cięcie, bigowanie, spiralowanie, zszywanie..  te wszystkie usługi wylkonujemy na miejscu.

Więcej...

Druk solventowy wielkoformatowy

W ofercie druku wielkoformatowego znajdziesz m.in.: banery, plakaty, naklejki na witryny sklepowe, naklejki na foliach typu One Way Vision, fototapety, fotoobrazy, rollupy, ścianki wystawiennicze. Laminowanie wielkoformatowe na zimno. Nacinanie ploterem tnącym Summa Cut.

Więcej...

Systemy reklamowe

Ścianki typu Pop-Up oraz Hop-Up to jedne z najpopularniejszych systemów do prezentacji dużych powierzchni grafiki reklamowej. Niezawodny i sprawdzony produkt na wystawy, targi oraz ekspozycje POS. Zapewnia ekskluzywny wygląd, łatwy i szybki montaż, mobilność, uniwersalne zastosowanie.
Sprawdż również naszą ofertę na pozostałe systemy reklamowe. Rollupy, stoiska promocyjne, flagi, potykacze.

Więcej...

Wizytówki

Wizytówka jest oznaką elegancji, tak jak „mała czarna” na bankiecie. Równocześnie jest ona świetną reklamą, dlatego warto zadbać o to, aby reprezentowała nas jak najlepiej. Liczą się jej wygląd, treść, styl. Drobna inwestycja w wizytówki, może się zwrócić w ciągu kilku minut!

Więcej...

Masz pytania? Z przyjemnością na nie odpowiemy.

Skontaktuj się z nami!