BLOG

Druk wielkoformatowy, czyli jak wykonać reklamę w wersji XXL?

Reklamując swoje produkty bądź usługi warto postawić na dużą i przyciągającą uwagę reklamę. Plakaty w przestrzeni miejskiej z pewnością będą świetnym sposobem na wywarcie pozytywnego wrażenia w potencjalnych odbiorcach. W jaki sposób można uzyskać reklamę w wersji XXL? Na jakie formy reklamy w przypadku druku wieloformatowego możemy liczyć?

Czytaj więcej

Jak zaprojektować pudełko na perfumy?

Powiedzenie, że nie ocenia się książki po okładce, to błędne przekonanie. Współcześnie trudno jest zainteresować klienta produktem, bez zaprojektowania odpowiedniego opakowania, wyróżniającego się na tle innych. Projektowanie pudełka na perfumy to kolejny etap strategii marketingowej, którego żaden producent nie powinien pomijać. Jak zatem zaprojektować oryginalne, ale jednocześnie estetyczne opakowanie na perfumy?

Czytaj więcej

Logo firmy na długopisie - dlaczego warto zdecydować się na tę formę reklamy?

Personalizowane gadżety biurowe stanową jedną z najczęściej wybieranych form promocji każdej działalności. Obecnie przedsiębiorcy decydują się na zamówienie długopisów z logotypem firmy z różnych powodów. Wybierać oczywiście można spośród tańszych, plastikowych długopisów lub zdecydować się na nieco droższe metalowe. Dlaczego warto mieć personalizowane długopisy z logo firmy? 

Czytaj więcej

Jak zaprojektować dobrą okleinę witrynową?

Poruszając się po mieście, nierzadko zauważyć można kolorowe, przykuwające wzrok reklamy na witrynach. Część z nich mijamy obojętnie, a inne natychmiast przykuwają naszą uwagę. Od czego to zależy? Dlaczego wykonanie odpowiedniego projektu okleiny jest ważne?

Czytaj więcej

Koszulki firmowe z logo - czy warto się na nie zdecydować?

Wybór odpowiedniej strategii marketingowej jest niezwykle istotny przy budowaniu renomy marki. Z tego też powodu wiele przedsiębiorstw inwestuje w gadżety firmowe, umieszczając na nich swoje logo i rozdając przy nadarzających się okazjach. Coraz popularniejsze stają się koszulki firmowe, które są uzupełnione spersonalizowanym logotypem bądź śmiesznym hasłem, nawiązującym do działalności spółki. Czy warto je projektować?

Czytaj więcej

Dowiedz się, dlaczego warto projektować własne pudełka i opakowania

W środowisku napędzanym przez konsumentów, oryginalne i wyróżniające się opakowanie jest czymś niezbędnym. Warto zwrócić uwagę na potrzeby klientów, którzy kupią nasz produkt, a te zmieniają się w zależności od kraju, kultury oraz stylu życia.

Czytaj więcej

Jak wykorzystać potencjał ścianek reklamowych?

Jak pokazują realia, reklama nie przeniosła się jeszcze w całości do internetu. Nadal towarzyszy nam w codziennej rzeczywistości w postaci billboardów, ulotek czy ścianek reklamowych. Jak wykorzystać ich potencjał? Z jakich opcji możemy dziś korzystać i kiedy najlepiej się one sprawdzą?


Czytaj więcej

Fotografia reklamowa – czym jest oraz jak wpływa na biznes?

Typ fotografii określany mianem reklamowej wyróżnia się przede wszystkim ściśle ustawionymi kadrami oraz kompozycją. Należy pamiętać, aby nie łączyć pojęcia fotografii reklamowej wraz z produktową, ponieważ są to dwie zupełnie inne dziedziny, które mimo wszystko są ze sobą kompatybilne.

Czytaj więcej

Fotoobraz na płótnie jako świetny pomysł na prezent

Fotoobrazy to prosty i popularny sposób dekorowania ścian, który odmieni każde wnętrze. Druk wielkoformatowy wysokiej jakości dodaje charakteru, a oryginalne nadruki mogą przedstawiać zarówno realistyczne, jak i abstrakcyjne fotografie.

Czytaj więcej

Ekologiczne torby z nadrukiem jako idealny nośnik reklamy

Torby bawełniane z własnym nadrukiem to popularne, atrakcyjne i tanie gadżety marketingowe. Torba z nadrukiem jest nie tylko funkcjonalna, ale także przyciąga wzrok.

Czytaj więcej

10 najlepszych gadżetów reklamowych – jak skutecznie promować firmę?

Reklama dźwignią handlu. Doskonale wiedzą o tym wszyscy przedsiębiorcy, którzy chętnie inwestują w gadżety reklamowe dla firm. Ciekawy nadruk, widoczne logo, a może chwytliwy slogan? Przedstawiamy nasz subiektywny ranking 10 najlepszych gadżetów reklamowych.

Czytaj więcej

FOTOTAPETA DO SALONU - JAKĄ WYBRAĆ?

Fototapeta może być doskonałym sposobem na udekorowanie salonu i stworzenie wyjątkowego wnętrza przy minimalnym wysiłku. Wybierając odpowiedni motyw fototapety dopasowany do stylu, w jakim urządzone jest całe mieszkanie, optycznie powiększysz przestrzeń, zasłonisz pustą i nieustawną ścianę, a także zatuszujesz nierówności i uszkodzenia ściany trudne do zamalowania.

Czytaj więcej

DLACZEGO SPÓJNA IDENTYFIKACJA WIZUALNA FIRMY JEST ISTOTNA?

Identyfikacja wizualna jest jednym z podstawowych elementów tworzenia wizerunku firmy oraz budowania jej świadomości na rynku i wśród klientów. Profesjonalnie przygotowana pozwoli wyróżnić markę na tle konkurencji i przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów, jednocześnie dbając o jej spójny wizerunek we wszystkich przekazach docierających do potencjalnego odbiorcy.

Czytaj więcej

Zastosowanie druku wielkoformatowego

Druk wielkoformatowy to nowoczesna metoda reklamy, która dzięki zaawansowanej technologii produkcji umożliwia wykonanie wielkoformatowych wydruków na materiałach banerowych. Cyfrowe drukarnie wielkoformatowe doskonale odpowiadają na potrzeby wielu współczesnych firm. Komu szczególnie polecamy zastosowanie druku wielkoformatowego? Jakie są zalety druku wielkoformatowego oraz jak go dzielimy?

Czytaj więcej

Skuteczna reklama zewnętrzna, czyli jakie systemy wystawiennicze wyróżniamy?

Reklama zewnętrzna pozwala firmie zaprezentować swoją działalność szerokiej publiczności i zwrócić uwagę na swoją ofertę nie tylko osób bezpośrednio poszukujących jej usług, ale też tych którzy mogą dopiero w przyszłości wyrazić zainteresowanie ofertą.

Czytaj więcej

Drukarnia offsetowa kontra drukarnia cyfrowa – którą wybrać?

Gdy próbujesz wydrukować swój gotowy projekt graficzny często przy kontakcie z drukarnią spotkasz się z pytaniami dotyczącymi techniki druku. Czy to ma być wydrukowane na „cyfrze” czy „offsecie”, a może na drukarce wielkoformatowej?

Czytaj więcej

Twoje zdjęcie z wakacji nad biurkiem

Zdjęcia w dużym formacie to świetny sposób na ozdobienie ścian w swoim pokoju lub biurze. Dzięki nim ocieplimy klimat w pomieszczeniu, ale również zyskamy ciekawy temat do rozmowy.

Czytaj więcej

Reklama wizualna a druk wielkoformatowy

Wielkoformatowe reklamy spotykane na ulicach, w galeriach handlowych, na wystawach, w sklepach czy przestrzeni publicznej zdecydowanie przyciągają uwagę otoczenia i są jedną ze skuteczniejszych form reklamy dla wielu marek.

Czytaj więcej