DRUKARNIA SOSNOWIEC

Jesteśmy nowoczesną drukarnią specjalizującą się w druku wielkoformatowym, oklejaniu witryn oraz produkcji materiałów POS. Jako nieliczni na rynku stosujemy nowoczesne i ekologiczne barwniki, a nasze zaplecze maszynowe jest wysoce zaawansowane technologicznie. Oferta skierowana do mieszkańców Sosnowca dotyczy zarówno przedsiębiorców, jak i klientów indywidualnych. Nasza introligatornia jest w 100% niezależna od podwykonawców, a wszelkie prace związane z produkcją materiałów reklamowych zawsze wykonujemy na czas. 


Naszym klientom z Sosnowca proponujemy atrakcyjne cenowo i wizualnie rozwiązania. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentów, nasza drukarnia cyfrowa zajmuje się 
m.in. wytwarzaniem wizytówek, roll-up’ów, a także materiałów marketingowych na wielkim formacie.

Drukarnia cyfrowa Sosnowiec

Druk cyfrowy idealnie sprawdza się przy wydruku takich materiałów jak: ulotki, plakaty i wizytówki. Klienci z Sosnowca liczyć mogą na wysokiej jakości produkty końcowe, które pozwolą na zwrócenie uwagi potencjalnych zainteresowanych. Gwarantujemy szybką realizację zamówień. Zajmujemy się również bigowaniem, laminowaniem, cięciem oraz bigowaniem wydruków.

Oklejanie samochodów i szyb Sosnowiec

Zapewniamy profesjonalne usługi oklejania szyb. Sosnowiec to miasto, w którym funkcjonuje wiele przedsiębiorstw, dla których oklejanie samochodów czy szyb może okazać się bardzo dobrą formą reklamy. Oferujemy kilka rodzajów folii, takich jak kolorowe, perforowane czy szronione. Oklejanie samochodów jest doskonałą metodą komunikacji z klientem. Sosnowiec wyróżnia się dużym natężeniem ruchu, dzięki czemu ta opcja może okazać się strzałem w dziesiątkę.

Roll-up Sosnowiec

Roll-upy są materiałami pożądanymi podczas różnego rodzaju targów, wystaw i działań promocyjnych. Ich prostota, a także łatwość transportu, to cechy wyróżniające ten typ produktu. Zajmujemy się produkcją roll-upów w czterech różnych rozmiarach, które doskonale dopasują się do przekazu reklamowego. Materiał, na którym drukowany jest projekt, wyróżnia się wysoką trwałością, dzięki czemu można mieć pewność, że będzie on służyć przez długi czas.

Wizytówki Sosnowiec

Wizytówki od wielu lat doskonale spełniają funkcję informacyjną i reklamową. Dobrze wykonane, są idealnym elementem identyfikacji wizualnej  i wywołują pozytywne reakcje w biurach, podczas spotkań biznesowych, czy też targów promocyjnych. Nasza firma oferuje wydruk na papierze satynowym, kredowym, a także papierach ozdobnych o różnych gramaturach. Klienci z Sosnowca cenią nasze wizytówki za wytrzymałość oraz oryginalność.